Jak wybrać dobry projekt domu?

Przy tak dużej ilości przeróżnych projektów domów nie jest wcale łatwo zdecydować się na konkretny. Każdy ma wiele plusów i unikalnych elementów. Jeśli decydujemy się na gotowy projekt domu, konieczne jest pamiętanie o kilku istotnych kwestiach. Budowa domu wiąże się z niemałymi kosztami, dlatego należy dobrze przemyśleć swoją decyzję.

Co ma największe znaczenie przy wyborze projektu domu?

Wybór projektu domu musi być dobrze przemyślany. Pod uwagę trzeba wziąć wiele elementów, łącznie z potrzebami przyszłych użytkowników. Kierowanie się wyłącznie ceną z całą pewnością nie jest najlepszym rozwiązaniem. Jest to przecież inwestycja na długie lata. W wyborze odpowiedniego projektu domu pomoże nam przeanalizowanie paru kwestii:

• warunki zabudowa na działce,
• liczba domowników,
• układ domu na działce w stosunku do stron świata,
• podział domu na strefy,
• ilość pomieszczeń dodatkowych,
• miejsce na samochodowy i wjazd na działkę,
• potrzeby dodatkowe,
• możliwości finansowe.

Czy projekt domu amarylis 5 to dobry wybór?

Projekty domów amarylis cieszą się ogromną popularnością. W przypadku większej liczby użytkowników godny polecenia jest dom amarylis 5 z większą liczbą pomieszczeń i większą powierzchnią. Jest to dobre rozwiązanie dla osób posiadających nie tylko średniej szerokości działkę, ale nawet wąską. Jako, że bryła budynku jest prosta, nie ma większych trudności ze zrealizowaniem projektu. Można wybrać garaż dwustanowiskowy, dzięki czemu pomieszczą się bez problemu dwa pojazdy. Dwuspadowość dachu przekłada się na niemałe oszczędności. Oprócz parteru do dyspozycji są pomieszczenia na poddaszu użytkowym, dzięki czemu można cieszyć się dużą ilością wolnego miejsca do zagospodarowania, bez ograniczania wielkości działki. W strefie dziennej znajdują się salon z jadalnią, łazienka. Na poddaszu są aż dwie łazienki i cztery sypialnie. Zgodnie ze swoimi indywidualnymi potrzebami pomieszczenia mogą zostać zagospodarowane w inny sposób – przykładowo wykorzystane jako gabinet czy pokój dla gości. W Projekcie przewidziane jest pomieszczenie gospodarcze i do dyspozycji jest również taras.